Úkoly

U nás na serveru máme různé úkoly, které můžete přijmout u vesničanů na spawnu. Stačí na vesničana kliknout pravým tlačítkem myši, poté se vám v chatu zobrazí nabídka a vy zadáte do chatu název, nebo číslo úkolu který si chcete vzít. Je povoleno plnit dva úkoly najednou.

Poté, co si zvolíte některý z úkolů, objeví se vám nějaká věta od vesničana. Poté je nutné úkol ještě potvrdit v chatu napsáním 1 nebo „ano“.

Některé úkoly vyžadují určité požadavky, zpravidla jsou dva: splnění některého z úkolů, nebo počet úkolových bodů. Úkolové body získáváte z plnění úkolů, systém jsme se snažili nastavit tak, aby hráč dostal dva body z každého splněného úkolu. Pokud jsou tedy pro přijetí úkolu stanoveny požadavky, opět vám to napíše do chatu, viz níže.

Po úspěšném potvrzení úkolu se vám na obrazovce zobrazí hláška „Úkol Potvrzeno“ a název úkolu. Dále vám systém do chatu vypíše aktuální úkol – opět viz níže na obrázku.

Pokud nestihnete úkol splnit v jeden den, nic se neděje… Až se přihlásíte příště a nebudete si pamatovat progres, stačí použít příkaz /q. Ten vám vždy do chatu vypíše vaše aktuální úkoly.

Při splnění dílčího úkolu vám systém opět do chatu napíše, že jste dokončili úkol a případně rovnou vypíše další, viz obrázek níže.

V úkolu, kde máte doručit item vesničanovi si dejte žádaný item do ruky a klikněte na vesničana pravým tlačítkem myši. Po splnění celého úkolu se vám na obrazovce objeví „Úkol Dokončeno“ a systém vám do chatu vypíše odměny a zprávu od vesničana.

Své úkolové body a ještě nějaké statistiky uvidíš po zadání příkazu /ukoly.